Skip to content Skip to footer
Restaurācijas darbi

Jebkura veca un nolietojusies lieta var iegūt savu sākotnējo izskatu ar restaurācijas palīdzību.

Gumijas laivu remonts

Remontējam, atjaunojam pārklājumu, attīram, mazgājam, krāsojam ar speciālām krāsām, kas paredzētas tieši gumijas laivu zemūdens daļas krāsošanai.

Ūdensmotociklu remonts

Veicam ūdens motociklu apkopes darbus, dažādus remontus, ieziemošanas darbus. Tāpat pārkrāsošanas darbus. Līmējam un slīpējam.

Ūdenslīdēja pakalpojumi

Lai apsekotu korpusa zemūdens daļu, dzenskrūves stāvokli, piestūrētāja stāvokli, stūres darbību, pirms laivu izcelšanas uz sauszemes piedāvājam profesionāla ūdenslīdēja pakalpojumu. Iespēja arī veikt nelielu remontu turpat zem ūdens, notīt virvi vai tīklu no dzenskrūves.

Kapteiņa pakalpojumi

Piedāvājam un nodrošinam mūsu klientiem profesionālus kapteiņa pakalpojumus. Varam pārdzīt laivas no vasaras uz ziemas stāvvietu rudenī. Pavasarī atkal pārdzīt laivu no ziemas stāvvietas uz vasaras stāvvietu. Piedāvājam kapteiņa pakalpojumus uz izsaukumu konkrētam pārbraucienam vai viesu vizināšanai. Pārdzenam jahtas no vienas valsts uz citu valsti. Nodrošinām patstāvīgu kapteini visas sezonas garumā.

Jahtu uzraudzība / apsaimniekošana

Parūpēsimies par Jūsu laivu, lai tā vienmēr būtu pareizi pietauvota, degviela uzpildīta, ūdens uzpildīts, dzinējs izdarbināts, akumulatori uzlādēti un salons izvēdināts.

Mazgāšana un uzkopšana

Piedāvājam regulāru mazgāšanas un uzkopšanas pakalpojumu par izdevīgāko cenu. Mazgājam laivas gan uz vietas, gan izbraucam pie klienta. Strādājam bez brīvdienām. Izmantojam tikai profesionālus uzkopšanas līdzekļus.

Glābšanas plostu pārbaudes

Noteikumi paredz, ka glābšanas plostam jābūt uz katras laivas. Glābšanas plostiem ir jāveic sertifikācija un to pārbaude ik gadu komerckuģiem vai reizi trīs gados atpūtas laivām. Plosts tiek noņemts no Jūsu laivas, aizvests uz darbnīcu, pārbaudīts vizuāli, atvērts no iepakojuma, pārbaudīts iepakojuma hermētiskums, piepumpēts un noturēts 24h, nomainīts tas plosta saturs, kam beidzies derīguma termiņš. Iztīrīts, salocīts un pārbaudīts tas nonāk atpakaļ uz jūsu laivas.

Ugunsdrošības pārbaude

Uz laivām visam jābūt drošam, ugunsdzēšamos aparātus jāatjauno ik gadu.

Glābšanas līdzekļu pārbaude

Tapat kā glābšanas vestes, glābšanas riņķi, pirotehnikas līdzekļi, vētras enkuri, EPIRB bojas, visam ir jābūt nevainojamā kārtībā. Drošība uz ūdens ir nr.1. Jūra kļūdas nepiedod.

Jahtu transportēšana

Palīdzēsim noorganizēt jūsu laivas pārvešanu. Parasti laivu pārvešanai tiek izmantots specializēts transports, jo bieži laivas izmērs pārsniedz pieļaujamos gabarītus un to pārvešanai ir vajadzīgas atļaujas, kā arī pavadošie transporti. Mazākas laivas (līdz 28 pēdām) var transportēt arī ar laivu piekabi/vedēju.

Iekrāvēja pakalpojumi

Mūsu atrašanās vietā piedāvājam arī dažādu iekrāvēju pakalpojumus.

Ceļamkrāna pakalpojumi

Piedāvajam Jums arī ceļamkrāna pakalpojumus, ja gadījumā nepieciešams ko nocelt no jahtas vai uzcelt, uzcelt laivu uz piekabes, nocelt un/vai uzstādīt mastu. Kā arī citus ceļamkrāta pakalpojumus.

Izbraukuma darbi

Sniedzam savus pakalpojumus arī izbraukumā. Varam izbraukt pie Jums ar laivu vai ar automašīnu. Apsekosim un novērtēsim situāciju, novērsīsim, sastādīsim defektācijas aktu un tāmi.

Stropēšanas darbi

Meistari ir apmācīti veikt arī profesionālu stropēšanu un pietauvošanu.

Plēvošana

Buru un motora jahtu ieplēvošanu ar termo sarūkošu plēvi, kas paredzēta buru un motora jahtu ziemas uzglabāšanaiun transportēšanai. Izmantojam pasaulē vadošo ražotāju materiālus un tehnoloģijas. Pēc ieplēvošanas, jūsu buru vai motora jahta netiks pakļauta laika apstākļu negatīvajai ietekmei ziemas sezonā.

16,50 € / par pēdu
* cena norādīta bez PVN