Skip to content Skip to footer
Stāvvieta laukumā

Piedāvājam peldlīdzekļu stāvvietu laukumā. Apsardze un videonovērošana. Stāvvieta ir aprīkota ar elektrības un ūdens pieslēgumu. Ziemas stāvvietas izmaksas mēnesī ir 3.00 eur/m2 (laivas garums reiz laivas platums). Cena norādīta bez PVN.

Glabāšana apsildāmā angārā

Angārs aprīkots ar automātiskajiem vārtiem (8m plati un 8m augsti, 24m garumā un 13m platumā). Angārā ir tilta celtnis (telferis) ar 5 tonnu celtspēju, gaiss un ūdens. Šajā angārā laivas tiek turētas tikai veicot remonta vai restaurācijas darbus.

Stāvvieta neapsildāmā angārā

Ir pieejami divi neapsildāmie angāri ar bīdāmiem vārtiem 6x6m, angārā ir LED apgaismojums, elektrības pieslēgums.

Ķīļbloku īre

Laivas atbalstu īre. Piedāvājam klientiem īrei tikai uz stāvēšanas laiku. Ir dažādu veidu un dažādām tonnāžām. Iegādājoties laivu, nevajag uztraukties un domāt par papildus piekabes, treilera, ķīļbloku jeb skraberu iegādi. Nodrošinām uz visu stāvēšanas laiku.

Ieziemošanas darbi

Nodrošinam mūsu klientus ar pilna servisa pakalpojuma klāsta pieejamību.

Dzinēju ieziemošana

Lai dzinējs nesalst un nesaplīst, tas ir pareizi jāieziemo. Motors tiek uzsildīts līdz darba temperatūrai, pieslēgts tīrais ūdens un izskalots, caur dzesēšanas sistēmu izdarbināts ar antifrīzu, tiek noņemta dzenskrūve un saeļļota ass, pārbaudīta eļļa, saeļļoti visi kustīgie mehānismi, stūres sistēmas un mehānismi, pārbaudīta degviela un izdarbināts dzinējs ar īpaši attīrīto degvielu. Ir svarīgi, lai nevienā vietā nepaliek ūdens, jo, sasalstot, kaut kas tiks saplēsts.

Ūdenssistēmas ieziemošana

Ir dažādi veidi, kā ieziemot ūdenssistēmu. Svarīgi, lai nepaliek kāds atsevišķs mezgls neieziemots.

Ģeneratoru ieziemošana

Ģenerators ir tāds pats iekšdedzes dzinējs, kā galvenais dzinējs, tapēc jāveic visas tās pašas darbības, kas dzinējam. Galvenais neaizmirst par to.

Kondicionieru ieziemošana

Ļoti svarīgi to izdarīt laicīgi, nesagaidot pirmos mīnus grādus, jo kondicionieriem ir samērā tievas ūdens cirkulēšanas caurules un tās var ļoti ātri aizsalt.

Izcelšanas un iecelšanas darbi

Visu jahtu un kuteru izcelšanai uz sauszemes izmantojam mūsu slipa treileri (Roodberg boat lift 35 tonn). Tas ir saudzīgākais laivas izcelšanas veids, jo laiva tiek pacelta no apakšas tādējādi neradot papildus slodzi korpusam. Ja laivas svars vai garums pārsniedz noteiktās izcelšanas spējas, tās tiek izceltas izmantojot autoceltņus(ceļamkrānus) ar atbilstošu celtspēju un laiva tiek izcelta ar stropēm un traversu.

Motociklu uzglabāšana angārā

Tas var sagādāt īpašas raizes, lai atrastu ziemas stāvvietu savam motociklam. Tapēc, kad beidzas aktīvā sezona uz ielām, piedāvājam motociklu īpašniekiem savus motociklus uzglabāt pie mums angārā.