Skip to content Skip to footer
Neapaugošās krāsas

Piedāvājam Seajet un Wilckens neapaugošās krāsas. Pārdodam tikai tās krāsas, kuras paši esam pārbaudījuši un atzinuši par labām. Neapaugošās krāsas iedalās pašslīpējošās, cietās un sacīkšu. Pašslīpējošās jeb pašattīrošās biežāk izmanto jahtām, jo tās darbība ir paredzēta mazākam ātrumam. Cietās krāsas izmanto motorjahtām un ātrgaitas laivām.

Grunts krāsas

Grunts krāsas ir divkomponenta, vienkomponenta, epoksīda un parastās. Kā arī, speciālas alumīnija gruntis, gruntis, kuras paredzētas, lai novērstu radušos osmozi.

Lakas

Izmanto koka aizsardzībai. Laku var uzklāt izsmidzinot, lakojot ar otu vai uzklājot ar rullīti. Jūrniecībā izmantojamas lakas, kas ir mitruma izturīgas, cietas, elastīgas un UV (ultra starojuma) noturīgas. Lakas ir vienkomponenta un divkomponenta.

Šķīdinātāji

Katrai lakai vai krāsai ir svarīgi izmantot tikai atbilstošu šķīdinātāju. Šķīdinātājs padarīs virsmai uzklājamo vielu šķidrāku un vieglāk uzklājamu. Tāpat šķīdinātāji ir 1-komponenta un 2-komponenta krāsām vai lakām izmantojami atšķirīgi. Nekādā gadījumā tos nedrīkst sajaukt.

Līmes / Hermētiķi

Dažādas līmes un hermētiķi ir paredzēti katrs savam pielietojumam. Līmējot logus, līmei ir jābūt UV noturīgai, lai saules un ūdens iedarbībā līme nenoārdītos, tāpat ir karstumizturīgas, vibrācijizturīgas, mitruma un ūdens noturīgas.

Pulējamās pastas / Vaski / Eļļas

Piedāvājam un konsultējam par dažādām pulējamām pastām. Ir smalkas, rupjas, dilstošas. Pulējamās pastas izvēlas atkarībā no tā, kas tieši ir jāpulē – krāsa vai laka, kāds tonis un kāds materiāls. Vaski ir smalkas frakcijas smērējami vai izsmidzināmi un iestrādājami ar roku un vilnas lupatu. Parasti nobeiguma posmā izmantojami.

Mazgājamie līdzekļi

Piedāvājam vācu ražotāja Yachticon mazgāšanas un kopšanas līdzekļus. Šampūni, melno švīku noņēmēji, paklāju tīrītāji, ādas kopšanas līdzekļi, kaļķa un rūsas noņēmējs, uzlīmju un līmes noņēmējs, neslīdošās virsmas attīrītāji, krāsu atjaunotāji, ūdens tvertņu tīrītāji, buru auduma tīrītāji, stikla tīrītāji, pelējuma noņēmēji. Tāpat arī birstes, švammes, švabras, spaiņi, šļaukas un mazgājamie uzgaļi.