Skip to content Skip to footer
Piestātne uz ūdens

Piedāvājam klientiem vasaras sezonā savus peldlīdzekļus turēt pie mums. Ir pieejamas 2 piestātnes ar fingeriem. Laipas aprīkotas ar dzeramā ūdens padevi un elektrības pieslēgumu. Apgaismotas – tas palīdzēs vieglāk noparkot laivu tumsā. Uz piestātnes ir videonovērošana kas paredzēta jūsu drošībai.

Viesu piestātne

Esam izveidojuši piestātnes vietu īpaši viesiem kas ierodas pie mums uz īsāku laika periodu, remontu, stāvvietu vai vienkārši pārnakšņot drošā un no vēja un viļņiem pasargātā ostā. Tas ir 30m garš betona pontons ar polsterētu malu. Piestātne ir aprīkota ar dzeramo ūdeni, elektrības pieslēgumu un apgaismojumu. Uz piestātnes ir vieta ar glābšanas riņķi un kāpnēm. Piestātnes daļa, kas paredzēta viesiem, patstāvīgi tiek turēta abrīvota un pieejama jebkurā brīdī 24/7. Tā ir pirmā pieejamā drošā piestātne iekuģojot no Rīgas jūras līča un braucot pa Daugavu līdz Vecdaugavas ietekai.

Piekabju uzglabāšana

Vasaras sezonā, kad laivas ir nolaistas ūdenī, piedāvājam Jūsu piekabes atstāt glabāšanā mūsu teritorijā. Piekabes uzglabāšana teritorijā izmaksās 10 EUR mēnesī. Cena norādīta bez PVN.

Autostāvvieta

Mūsu klientiem un viesiem autostāvvieta tiek nodrošināta bez maksas uz neierobežotu laiku. Par automašīnas novietošanu un atstāšanu obligāti informēt Jahtas.lv darbiniekus.

Stāvvieta uz sauszemes

Ja Jums ir pašiem sava piekabe un vēlaties savu laivu turēt uz piekabes, bet ielaist ūdenī tikai pēc vajadzības – laipni lūgti! Turklāt, ja Jums nav sava auto, mēs varam pēc vajadzības ielaist un izcelt laivu no ūdens pēc jūsu vēlmēm.