Skip to content Skip to footer
Akumulatoru pārbaude

Regulāra akumulatoru lādēšana, slodzes mērījumi, vizuālā pārbaude, jaunu akumulatoru uzstādīšana.

Lādēšanas iekārtu uzstādīšana

Uzstādīsim  Jūsu laivai jaunu un modernu akumulatoru lādēšanas iekāru. Laivām ieteicams izmantot tikai atbilstošas jūrai paredzētas iekārtas.

Invertieru uzstādīšana

Invertieri ir strāvas pārveidotāji. Lai uz laivas varētu īslaicīgi lietot 220V strāvas pieslēgumu, iespējams uzstādīt invertierus, kas no 12V strāvu pārveidos 220V. Atkarībā nolūkam nepieciešamā, varam piedāvāt attiecīgus inverterus.

Masas slēdži

Lai izvairītos no strāvas noplūdes akumulatoriem un nesagādātu nepatīkamus brīžus, vienmēr pārliecinieties, ka Jūsu transportlīdzeklim ir uzstādīts masas slēdzis un tas darbojas.

Instrumentu paneļi

Drošinātāji, slēdži, pogas, indikācijas. Paredzēti, lai jūs zinātu kur un kas ir ieslēgts

Karšu ploteri

Viena no navigācijas iekārtām ir karšu ploteri. Ar atbilstoša reģiona karti, redzēsiet ekrānā savu atrašanās un pārvietošanās vietu, iespēja uzstādīt maršrutu, redzēt GPS ātrumu un visu pārējo nepieciešamo drošai navigācijai. Ir dažādi ražotāji un dažādi izmēri. Arī dažādiem peldlīdzekļiem paredzēti ploteri. Daži no populārākiem, kādus piedāvājam, ir B&G, Simrad, Raymarine, Garmin.

Rācijas

Saziņai uz ūdens biežākais veids, kuras izmanto, ir ultra īsviļņu rācijas (VHF). Ir stacionāri uzstādītas ar vai bez GPS uztvērējam. Ar atsevišķu antenu. Tāpat ir arī rokas pārnēsājamās rācijas.

Radari

Radars ir iekārta lai droši varētu burāt jeb kuģot jūrās un okeānos. Īpaši miglā, naktī vai jebkuros citos sliktas redzamības apstākļos. Šī iekārta Radars uz ekrāna brīdinās par citiem objektiem (kā kuģi, bojas, bākas, moli, zemes, akmeņu krāvumi). Modernākie Radari rādīs negaisa mākoņus to virzienu un ātrumu.

AIS sistēmas

Automātiskās identifikācijas sistēmas. Ir raidošās un tikai uztverošās. Atsevišķa iekārta uzstādāma neredzamā vietā ar atsevišķu antenu. Uz karšu plotera ekrāna uztvērēja attēloti visi peldlīdzekļi, kādiem ir uzstādīts raidošais AIS. Ekrānā tas parādīs Jūsu atrašanās vietu un pārējo atrašanās vietas. Nolasīs to kursu, pārvietošanās ātrumu un virzienu, konkrētā kuģa veidu un nosaukumu. Tāpat pārējie varēs redzēt Jūsu peldlīdzekli. Iekārta palīdzēs izvairīties no sadursmes ar citiem peldlīdzekļiem.

Autopilotu uzstādīšana

Iekārta, kas īslaicīgi stūrēs jūsu peldlīdzkli jūsu vietā. Ar pogas spiedienu, tā turēs kursu pēc kompasa vai pēc izvēletā kursa. Veicam autopilotu jaunu uzstādīšanu, remontējam vai kalibrējam esošās iekārtas.

Ehaloti

Dziļuma mērīšanas iekārtas. Lai droši navigētu brauciena laikā, ir nepieciešama informācija par  Jūsu kuģa iegrimi un ūdens dziļumu zem tā. Iekārta parasti sastāv no sonāra jeb devēja, kas tiek ielīmēts laivas korpusā (zemūdens daļā) un displeja, kas attēlos dziļumu ciparu veidā vai reljefa veidā.

Lagas

Iekārtas, kas mēra pārvietošanās ātrumu attiecībā pret ūdeni. Sastāv no devēja, kas ir iestrādāts laivas zemūdens daļā, laivas apakšā vai laivas aizmugurējā daļā.

Navigācijas gaismas

Ūdens peldlīdzekļi tiek aprīkoti ar gaitas uguņiem. Uz laivām tiek uzstādītas dažādas navigācijas gaismas. Topugunis, enkurgaisma, gaitas uguņi, motorgaisma, utt.Tās tiek uzstādītas pie ražotāja, bet, laika gaitā, tās visas ir jāmaina to nolietojuma dēļ.

Apgaismojums

Veicam remontu un nomaiņu dažādiem apgaismojumiem. Salona un klāja apgaismojums, darba gaismas uzstādīšana, dokošanās gaismas, prožektori un zemūdens gaismu uzstādīšana. Spuldžu nomaiņas. LED apgaismojuma uzstādīšana Halogēno gaismu vietā.

Audio sistēmas

Uzstādīsim jaunas audio sistēmas no jūras audio sistēmu ražotāja FUSION marine. Skaļruņi, pstiprinātāji un atskaņotāji. Skaņas izolācijas uzstādīšana.

TV / DVD

Uzstādot televizoru uz laivas būs iespējams (atrodoties ostā vai jūrā) vērot dažādas pāraides vai skatīties filmas. Iespēja uzstādīt iekārtas, kasi izbrauc no galda vai piestiprināti pie kajītes sienas.

Antenas

Katrai raidierīcei ir sava antena. Uztādīšana tām paredzēta augstākajā vietā. Buru jahtai tas būs masta augšdaļā. Izgatavosim speciālu kronšteinu un uzstādīsim to.

Vadu instalācija

Strāvas vadi vai antenas vadi, raidītāju un uztvērēju kabeļi. Tiem visiem jābūt uzstādītiem atbilstošās vietās un pareizi hermetizētiem. Speciālos kanālos vai gofrās.