Skip to content Skip to footer
Piekaramie dzinēji

Piedāvājam dažādu ražotāju piekaramos dzinējus, Mercury, Selva, Yamaha un citus.

Stacionārie dīzeļdzinēji

Volvo Penta, Sole un citi.

Rezerves daļas dzinējiem

Jebkura ražotāja dzinējam nodrošinām pilnu klāstu ar rezerves daļām no A-Z.

Filtri / Eļļas / Smērvielas

Jāmaina pie katras dzinēja apkopes. Pieejami eļļas filtri, degvielas filtri, kartera ventilācijas filtri, gaisa filtri. Motoreļļas, reduktoru eļļas, transmisijas eļļas, hidraulikas eļļas, stūres pastiprinātāju eļļas, kompresoru eļļas.

Anodi

Anods ir pozitīvais elektrods, uz kura notiek oksidēšanās process. Ļoti svarīgs elements, kurš regulāri ir jāpārbauda, lai pārliecinātos par tā strādāšanu. Elektrolīzes ceļā tiek apēsts vājākais metāls. Anodi iedalās trīs daļās: Cinka, Alumīnija un Magnēzija anodi. Atkarībā no ūdens veida, kurā tiek ekspluatēta laiva ir jāuzstāda attiecīga veida anodi.

Piestūrētāji

Palīgmotori, ar kuru palīdzību atviegloti var veikt pietauvošanos ostā vai manevrēšanu šaurās vietās. Ir priekšas (Foras) un aizmugures (Ahtera) piestūrēšanas iekārtas. Tās ir tuneļa, slēgtās, izbīdāmas vai ārējas virs korpusa piestiprināmās. Esam officiālie Sidepower un Lewmar piestūrētāju pārstāvji.

Stabilizācijas plāksnes

(Trimm tabs)

Stūres vadība

Stūres konsoles, stūres stieņi, stūres reduktori, cilindri, stūres rati, stūres troses un pievadi.

Dzinēju vadība

Tālvadības sviras, akselerācijas kabeļi, pārslēdzēja kabeļi, džoistiki, pārnesumu sviras, skaņas signalizācija, automātiskā slēpēšanas funkcija.

Dzenskrūves

Piedāvājam gan motorlaivām, gan burulaivām dzenskrūves, asis, velves. Alumīnija un nerūsējošā tērauda dzenskrūves. Sakļaujošās 2-lāpstiņu dzenskrūves, sakļaujošās 3-lāpstiņu dzenskrūves un 4-lāpstiņu sakļaujošās dzenskrūves, kā arī īpašas sporta jahtu sakļaujošās dzenskrūves piedāvājam no Gori propeller Dāņu ražotāja. Īpašas 3-lāpstiņu ar over drive funkciju jeb dzenskrūve, kas maina kāpi.

Degvielas un eļļas sūkņi

Augstspiediena sūkņi, zemspiediena sūkņi, rokas jeb manuālie degvielas pumpji, “bumbieri” rokas uzpumpējamie pumpji. Lai degvielas sūkņi kalpotu ilgi, ir svarīgi izmantot kvalitatīvāku degvielu un regulāri veikt filtru nomaiņu.

Degvielas bākas

Motorlaivām un mazākiem piekaramajiem motoriem bieži tiek izmantotas plastmasas pārnēsājamas degvielas bākas, kuras aprīkotas ar degvielas rādītāju, tās var viegli pēc sezonas izmazgāt. Ir dažādi pieejamie tilpumi un formas, lai katrs varētu atrast piemērotu novietošanas vietu.